Ваша краса - наша робота

Клініка лазерної естетики

Записуйтесь на консультацію

Акції

День Вашого народження

Клініка "Перлина" вітає Вас з Днем Народження і запрошує відвідати нас напередодні свого свята (за тиждень до або тиждень після Дня Народження), отримавши в подарунок знижку -20%. Увага: знижка не підлягає передачі іншій особі. Знижка не поширюється на оперативні втручання. Ми дякуємо Всім за те, що Ви з нами в "День Народження"!

Детальніше

Пересадка волосся

Акція на пересадку волосся методом FUE.
Пересадка від 1000 графтів  - 10%
Пересадка від 2000 графтів - 20%

Детальніше

Послуги

#Пластична хірургія

Пластична хірургія

Пластична хірургія - це розділ хірургії, що займається оперативними втручаннями, спрямованими на усунення деформацій і дефектів будь-якого органу, тканини або поверхні людського тіла.
Детальніше

#лазерні процедури

#Контурна пластика

#Лазерна епіляція

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція - найпопулярніша косметологічна процедура. Це обумовлено її високою ефективністю, безпекою та надійністю в боротьбі з небажаним волоссям. Перевага лазерного впливу при видаленні волосся у його можливостях знищувати не тільки волосся, але й усувати їхню подальшу появу, а також ...
Детальніше
Косметологія
Косметологія - галузь медицини, що вивчає естетичні проблеми організму людини, їх етіологію, прояви та методи корекції, також - звід методик, спрямованих на корекцію естетичних проблем зовнішності людини. Велика частина термінологічного апарату і способів впливу базується на досягненнях дерматологі ...

Детальніше
А також
Масаж
Масаж - сукупність прийомів механічної і рефлекторної дії на тканини і органи у вигляді розтирання, тиску, вібрації, проведених безпосередньо на поверхні тіла людини як руками, так і спеціальними апаратами через повітряну, водну чи іншу середу з метою досягнення лікувального чи іншого ефекту. Додат ...

Детальніше
Діетологія
Дієтологія - це наука про раціональне харчування. Від звичного харчування воно відрізняється тим, що являє собою спеціально складений раціон і режим прийому їжі, і застосовується в лікувальних або профілактичних цілях. Дієтолог повинен строго розрахувати обсяг добового раціону або окремих разових п ...

Детальніше

Події

від нас і наших колег, які ми вважаємо цікавими і корисними для Вас. Отже ...

Відкрите засідання клубу пластичних хірургів України. Тема: "Вікові зміни обличчя. Методи їх корекції"

А.В. Петах виступає на тему "Можливості реконструкції при різних дефектах обличчя"

Детальніше Всі події

Про нас

Клініка лазерної естетики «Перлина» організована, як принципово нове явище в сфері косметологічних послуг західної України.

Діяльність нашої клініки базується на наступних фундаментальних принципах:

  • індивідуальний підхід до клієнта;
  • використання найсучасніших технологій і обладнання;
  • орієнтація на європейські стандарти і методики 21 століття;
  • якість, навіть в найдрібніших деталях.

Клініка володіє багатофункціональною лабораторно-технічною базою для проведення стандартизованих і сертифікованих процедур. При цьому використовуються тільки високотехнологічні лазерні установки останнього покоління , виробництва компанії «DEKA» (Італія).

У партнерстві з лідерами передових напрямків онкології, клітинних технологій, дермато-косметології, пластичної хірургії і лазерної медицини ми забезпечуємо адекватне сучасне медичне обслуговування наших клієнтів.

Висококваліфіковані фахівці нашої клініки дадуть відповідь на всі Ваші запитання і розроблять індивідуальну програму процедур, що відповідає Вашим бажанням і відповідну матеріальним можливостям.

Ми працюємо 7 днів на тиждень у зручний для Вас час

Звертайтеся до нас - і Ви будете повністю задоволені!

Клініка лазерної естетики «Перлина» - надійний супутник на шляху до Вашого ВДОСКОНАЛЕННЯ !

Наша команда

Детальніше

Петах Андрій Васильович

співзасновник клініки, пластичний хірург

Детальніше

Попадич Мар’яна Миколаївна

співзасновник клініки, лікар

Детальніше

Козарь Сергій Іванович

головний лікар, пластичний хірург

Детальніше

Демко Наталія Миколаївна

лікар - косметолог

Детальніше

Нікітюк Евгенія Михайлівна

косметолог, майстер з перманентного макіяжу

Детальніше

Варенкова Ірина Вікторівна

лікар-дерматовенеролог, косметолог

Детальніше

Адамчо Анна Миколаївна

лікар-дерматовенеролог, косметолог

Детальніше

Некраха Олена Миколаївна

дієтолог

Детальніше

Пригара Марина

масажист

Наше обладнання

ЛАЗЕРНИЙ АПАРАТ SmartXide DOT

Області застосування

  • Фракційна шліфування шкіри
  • Ліфтинг шкіри
  • Лазерне видалення новоутворень
  • Лазерна корекція розтяжок (стрий) і рубців
  • Видалення пігментних плям

SmartXide DOT- єдиний СО2 лазер, який генерує імпульсне випромінювання, тримаючи його обома інноваційні технології: SmartPulse і SmartStack.

Лазерний апарат SmartXide DOT, що застосовує зазначені технології, дає чудовий результат за фракційним омолодженню в порівнянні з іншими системами, які використовують джерело безперервного випромінювання або традиційне імпульсне випромінювання.

Завдяки своїм унікальним можливостям, SmartXide DOT є винятковим апаратом, який здатний вирішити найскладніші завдання. Як приклад, лікування рубців різної етіології, усунення пігментних утворень шкіри, а також можливість впливу на глибокі зморшки. При цьому індивідуально налаштовуються всі параметри процедури під кожного пацієнта, що особливо підсилює ефект при проведенні процедур.

За допомогою лазерного апарату SmartXide DOT стало можливим безпечно й успішно впливати на такі особливі зони, як шия, область декольте, верхню і нижню повіку. Стало можливим проводити процедури навіть на фототипу шкіри з високим ступенем ризику гіперпігментації (а саме, поствоспалітельной гіперпігментації).

ЛАЗЕРНИЙ АПАРАТ SYNCHRO REPLAY

Області застосування
• Лазерна епіляція на будь-якому типі шкіри
• Усунення пігментних плям
• Лазерне омолодження шкіри
• Лікування судинних патологій
Дане обладнання включає в себе два джерела лазерного випромінювання: олександритовий і неодимовий.

У всі ручні маніпули виробництва компанії DEKA вбудована надзвичайно функціональна система охолодження шкіри Contact Skin Cooling. Дана система має інноваційним дизайном, скорочує період реабілітації, мінімізує травматичність впливу і робить процедури практично безболісними. Пацієнти відчувають себе набагато комфортніше під час проведення маніпуляцій. Лікарям вдається мінімізувати хворобливі відчуття при збереженні ефективності процедур.

Олександритовий лазер (Alexandrite, 755 нм) - це єдиний тип лазера, який забезпечує миттєвий результат, іншими словами «чиста епіляція». Даний тип лазера ефективно видаляє темне волосся на світлій шкірі. Світлова енергія олександритового апарату активно поглинається меланіном, що знаходиться в стрижні і цибулині волоса. В результаті відбувається термічне руйнування спочатку меланіну, а потім і самого волосяного фолікула. Чим темніше волосся, тим ефективніше процедура.

За допомогою олександритового лазерного обладнання можна видаляти пігментні плями, такі як веснянки, лентиго, епідермальні невуси, інше. В результаті впливу олександритовим лазерним променем на ділянки шкіри з підвищеним вмістом пігменту відбувається видалення різного виду дисхромії.

ЛАЗЕРНИЙ АПАРАТ SmartLipo

Застосовується для проведення процедури лазерного ліполізу (лазерної ліпосакції) і лазерного лікування гіпергідрозу (пітливості). Лазерний ліполіз - це інноваційна технологія, розроблена спеціально для руйнування зайвої жирової тканини завдяки селективного впливу лазера на мембрани жирових клітин.

переваги
• Мінімальна травматичність
• Одночасна коагуляція судин (процедура практично безкровна)
• Використання місцевої анестезії
• Мінімальний період реабілітації
• Видалення пігментних плям
• Процедура проводиться без розрізу шкіри (прокол шкіри канюлей діаметром 1 мм)

Партнери

Petah ClinicInnovative Plastic Surgery Медична лабораторія ПП "АСТРА-ДІА"Найбільша мережа лабораторій Закарпаття «АСТРА-ДІА» працює для забезпечення населення якісними медичними послугами. Здавайте аналізи зручно і швидко! Клініка ФатумКлініка Фатум заснована в 1994 році, знаходиться на базі Інституту хірургії і трансплантології АМН України (ін-т О.О.Шалімова) Більшість співробітників паралельно працюють у відділі мікросудинної хірургії. Медичний центр Асклепій УжгородКлініка функціонує з 1995 року, тобто є одним з найстаріших приватних медичних закладів Закарпатської області. На протязі цього часу ми розвивалися, освоюючи нові діагностично-лікувальні напрямки і методи. Клініка естетичної медицини ЕстимедSPA-кабінет, кабінет манікюру-педикюру, кабінет лазерної косметології та два косметологічні кабінети. Онкологічний центр ІННОВАЦІЯОнкологічна клініка ІННОВАЦІЯ була відкрита в жовтні 2009 року. На сьогоднішній день послугами клініки користуються пацієнти з України, Росії, Сербії, Азербайджану, Узбекистану, Казахстану, Грузії, Молдови.

Відгуки наших пацієнтів

Хочу выразить особую благодарность гениальным и талантливому Пластический хирург от Бога Андрей Васильевич. Доктор Петах, пусть порой и взрывается бурей эмоций, а не стесняясь переходит на личности, все же является прекрасным специалистом, хирургом по призванию, истинным мастером своего ювелирного дела. Ему выражаю свою самую искреннюю благодарность за кропотливый труд и превосходный результат.

Хочу выразить свою благодарность Петаху А. В за высокий профессионализм и понимание.

Женщины, да и мужчины, становятся на много счастливей и уверенней в себе, а следовательно, достигают своих намеченных целей!

Я счастлива, что попала именно к Вам! Спасибо за проведенную ринопластику (пластика носа), благодарность персоналу за хорошие условия пребывания в клинике. 

Моя операция прошла успешно и безболезненно, благодаря и анестезиологу и моему хирургу .Корректность и терпение Андрея Васильевича в общении с пациентом - достойное настоящего мужчины и врача поведение. Не бойтесь этой операции если попали в руки к такому специалисту!

Огромное спасибо за мастерство, ответственность, теплоту и золотые руки, которыми Вы творите чудеса!!!

Благодарю, Андрея Васильевича, за вложенные усилия в мою внешность.

Любая операция - это сложное и ответственное решение, как для пациента, так и для доктора. Мне было важно увидеть не только красивый эстетически результат, но наименьшим образом повредить здоровью.

Мне помогли подобрать оптимальный размер, и получить пропорциональный, красивый результат.

Как любая операция, моя не обошлась без сложностей. Индивидуальная реакция организма, в сочетании с неидеальным здоровьем. Были сложности с температурой(долго держалась 37,8) и самим привыканием к инородному телу внутри. Было тяжело спать первое время. Была сильная мышечная боль в спине. Но результат оправдывает средства, мое личное мнение.

Каждые три месяца делаю УЗИ, капсула не образовалась, внешне невероятно красиво. Я довольна.

Самой лучшей благодарностью будет, не хвалить доктора, а лишь сказать о том, что осенью готовлюсь еще к двум операциям. И менять специалиста не планирую!

Не обращалась ни к каким другим врачам, а попала к Петаху А.В. Понравился сразу на консультации. Выбрала А.В. и НЕ ошиблась, потому что мне очень нравится его отношение к пациентам. Он очень внимательный и заботливый. Самочувствие пациента у него всегда на первом месте.

Проходила операции: липофилинг, протезирование ягодиц, вырезали опухоль из груди и вставили импланты. На прортяжениы 10 лет ношу и пользуюсь результатами оперций, рекомендую его как талантливого врача.

Советую Петаха А.В., потому что он очень ответственный человек и профессионально выполняет свою работу. 

По-перше, хочу сказати, що ринопластика була моєю мрією ще з 2-ого класу. Було кілька травм і ніс був у жахливому стані.

Перед тим, як зважитися на операцію, обійшла з десяток столичних клінік, та врешті зупинила свій вибір на клініці "Фатум", лікар Петах А.В. Та жодного разу не пошкодувала про це.

Цінова категорія клініки дещо нижча, порівняно з іншими, але це не означає, що "Фатум" гірший.

Наприклад, в одній з клінік в центрі міста, мені пропонували окремо купувати трубочки для носу (120$), в іншому закладі попереджали, що в носі будуть турунди і дихати я їм не зможу. Нічого такого я не зустріла в клініці "Фатум". Можу сказати, що оперативне втручання було проведено на високому рівні. Результатом я повністю задоволена.

Через 6.5 років, вирішивши зробити ліпофілінг обличча, я знову обрала клініку "Фатум" і доктора Петаха А.В.

Здравствуйте! Хочу выразить свою благодарность доктору Петаху Андрею Васильевичу!

Обратившись к Андрею Васильевичу после двух неудачных операций на носу, Андрей Васильевич внимательно подошел к моей проблеме. Прооперировши исправил все недостатки. Результатом очень довольна. Спасибо за то что Вы есть, за Ваш талант, профессионализм, четкость, внимательность и корректность к клиенту.

Перед тим як наважитися на операцію, я довго вибирала клініку, якій би я могла довіритися. Клініку "Перлина" я знайшла в соціальній мережі і для початку вирішила записатися на консультацію. Після зустрічі з лікарями, я з впевненістю вирішила, що їм можна довіряти і вони професіонали своєї справи буз сумніву. 

Дуже вдячна хірургам вашої клініки, зокрема Петаху Андрію Васильовичу, за професіоналізм у своїй роботі , уміння першокласного підходу до пацієнта, а також Сергію Івановичу за допомогу у моделюванні моєї фігури. Завдяки вам я стала набагато впевненіша в собі, що для жінки дуже важливо. Але не збираюся з вами прощатися, бо попереду ще багато планів по вдосконаленю свого тіла... Дякую також дівчатам які вам допомагають, вони дуже милі, приємні , доброзичливі. До зустрічі )))))). 

Наші офіси

Головний офіс
Адреса:
Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Грибоєдова, 20
Графік роботи:
ПН - ПТ 09:00 - 19:00, СБ 10:00 - 19:00, НД Вихідний
Лазерні епіляції, косметолог
Адреса:
Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Льва Толстого 29Б
Графік роботи:
ПН - ПТ 09:00 - 19:00, СБ 10:00 - 19:00, НД Вихідний