Вагінальне омолодження, лазерна пластика статевих губ

Естетична лазерна хірургія в комбінації з технологією DOT останнім часом все частіше поєднуються при корекції статевих органів, вагінальному омолодження, лікування менопаузальної вагінальної атрофії і т.д. 


Це безпечна та міні-інвазивна альтернатива:

 • стандартної пластичної хірургії
 • корекції морфологічних вульво-вагінальних і постгестаційних змін
 • традиційної ліквідації ефектів природного старіння
 • гормоно-замісної терапії при пост-менопаузальній атрофії слизової статевих органів.

Повноцінне здоров'я визначає якість життя сучасної активної жінки. Потреба в корекції жіночої статевої сфери постійно зростає, кількість проведених сьогодні операцій у світі підтверджують актуальність нормалізації яка є складовою хорошого самопочуття. 


Вікові природні процеси вагінальної області, зміни в результаті травм, вагітності та пологів, гормональні розлади, зумовлюють якість сексуального життя. Не будучи по суті хворобами, стресогенні ситуації, які проявляються в труднощах при носінні обтягуючого одягу і гігієни, болях, неприємних відчуттях при статевому акті, деформують нормальний фізіологічний стан і призводять до соціальної дезадаптації. Незважаючи на те, що їх складно помітити, дефекти у вигляді гіпертрофії малих та великих статевих губ, неадекватності кліторного препуція і дівочої пліви викликають неспокій і обмежують високу самооцінку.


Використання сучасних лазерних установок дозволяє:

 1. Скоротити площу хірургічного втручання.
 2. Обмежити кровотечі та гематоми, утворення рубців за рахунок коагуляції тканин.
 3. Зменшити запалення оброблених тканин, а значить зменшити дискомфорт після процедури, скоротити реабілітаційний період.
 4. Лазерний вплив підвищує пружність і еластичність шкіри та слизової, стимулює перебудову і синтез колагенових та еластинових волокон.

Найбільш розповсюдженими методиками пластики жіночої статевої сфери є резекційні технології. Проте, слід завжди обережно ставитись до безконтрольного хірургічного видалення надлишкових тканин, які можуть легко призвести до рубцевих деформацій, контрактур, недостатності тканин і т.д. Такі анатомічні зміни в організмі завжди призводять до фізіологічних змін. У генітальній сфері це може проявитися у вигляді не тільки розладів статевих відчуттів, а й у зміні флори, нормального пасажу слизу, формуванню передракових станів, як крайнього ступеня порушень. 

Зменшення обсягу тканин для хірургічного висічення шляхом доопераційної лазерної обробки, в той же час, призведе до скорочення хірургічного доступу, а значить - рубцеутворення. Цілий ряд ситуацій можна перевести з групи хірургії в розділ лазерної терапії. Лазерна обробка слизової поверхні, яка втратила свій тонус, щільність, консистенцію, призводить до стимуляції регенерації волокнистих структур в підслизовому шарі, антисептичної обробки. 


Переваги лазерного втручання:

 • мала травматизація тканин
 • короткий реабілітаційний період
 • амбулаторні процедури
 • скорочення можливих рубців
 • можливість місцевого знеболювання

Чекаємо Вашого дзвінка для поперднього запису за номером:

066 906 33 38.

СХОЖІ