Ринопластика

Ринопластика
 - хірургічне втручання, спрямоване на виправлення або відновлення носа, його форми та функції. Корекція носа дозволяє виправити вроджені чи набуті дефекти носа, наслідки травм (удари, порізи, укуси тварин), аутоімунні ураження, онкологічні захворювання та невдалі пластичні операції на носі. 
У нашій клініці ви можете:

 • прибрати горбинку на носі;
 • зменшити або вирівняти ніс;
 • провести ринопластику кінчика носа;
 • провести ринопластику стінки носа;
 • провести реконструкцію носа.

  Вроджені та набуті деформації носа. Найбільш часті показання до ринопластики при вроджених деформаціях: незрощення піднебіння (palatoschisis) і верхньої губи (cheiloschisis), фронтоназальна дисплазія.
  Набуті деформації носа, що потребують хірургічної корекції: післяопікова хвороба, переломи кісток обличчя і носа, гематома перегородки носа, доброякісні та злоякісні пухлини носа і обличчя, тупі, проникаючі, укушені і вогнепальні травми лицевої ділянки, інфекційні захворювання.

  Існує два типи ринопластики - відкрита і закрита. Вони спрямовані на корекцію зовнішніх і внутрішніх аномалій носа. Під час операції хірург працює зі шкірою, слизовою оболонкою, кістковими та хрящовими структурами носа.

  Закрита ринопластика:

  Під час закритої ринопластики всі надрізи проводяться ендоназально (всередині носа) без надрізання шкіри. Закрита ринопластика у порівнянні з відкритою має значні переваги: відсутність хірургічної травми колумелли (шкірної частини перегородки), мінімальний ризик ослаблення опори кінчика носа, значно менший набряк тканин кінчика носа в післяопераційному періоді, відсутність шкірних рубців, короткий час операції (у більшості випадків 40-50 хвилин), короткий реабілітаційний період.

  Відкрита ринопластика:

  Під час відкритої ринопластики в області шкірної частини перегородки носа проводиться невеликий надріз, який продовжується на слизову оболонку переднього відділу середнього носового ходу з обох сторін. Відкрита ринопластика дозволяє добре візуалізувати анатомічні структури носа, що особливо важливо для досягнення максимального результату повторних ринопластик.

Чекаємо Вашого дзвінка для поперднього запису за номером:

066 906 33 38.

СХОЖІ