Плазмоліфтинг ще називають безопераційним ін’єкційним омолодженням, що базується на властивостях нашої власної крові. Поспішаємо заспокоїти особливо вразливих панянок. Ніхто не буде вводити вашу кров під шкіру обличчя, або проводити інші моторошні процедури!
 

Все це виглядає дещо інакше. А саме… Після забору вашої крові (не більше, ніж при здачі аналізів в поліклініці), з неї виділяється плазма, збагачена великою кількістю тромбоцитів. Наголошуємо, що все це проводиться в умовах стерильності та за допомогою спеціалізованого обладнання.

Підготовлена плазма буде вводитись в проблемні зони через тонкі голки. Сеанс триває не більше півгодини і не приносить жодного дискомфорту!

Перед проведенням плазмоліфтингу в обов’язковому порядку необхідно здати аналіз крові.

Що дає процедура? Після потрапляння тромбоцитів у внутрішні шари шкіри, вони активізують природні механізми регенерації. Процедура запускає механізм міжклітинного метаболізму (обміну речовин), посилює синтез колагену, еластину і гіалуронової кислоти, що відповідають за свіжість, пружність і еластичність шкіри. Ефект, помітний неозброєним оком, з’являється вже після 4 сеансів. І все це без використання шкідливих хімічних препаратів, або необхідності «лягати під ніж»! Кожна серія ін’єкцій проводиться з інтервалом 7-1-14 днів, необхідний проміжок часу між процедурами визначає лікар індивідуально.

Чекаємо Вашого дзвінка для поперднього запису за номером:

066 906 33 38.

СХОЖІ