Підтяжка шкіри брів і чола являє собою пластичну операцію, в результаті якої розгладжуються поздовжні зморшки на переніссі і горизонтальні зморшки на лобі, а також відбувається підтяжка зовнішніх куточків очей і опустилася лінії брів.

Як правило, до подібної процедури вдаються як жінки, так і чоловіки у віці між тридцятьма і шістдесятьма роками, переслідуючи мету зменшити зовнішні ознаки старіння. Однак пластику брів і чола може бути рекомендована не залежно від віку, якщо вже з'явилися зморшки на лобі або опустилися брови.

Глибокі зморшки в області чола, в'ялість шкіри в куточках очей і в скроневих областях, опущення брів додають особі додаткові роки, створюючи видимий ефект постійної втоми або сердитості. Щоб вирішити цю проблему, можна вдатися до пластичної операції з підтяжки лоба і брів. На попередній консультації хірург проводить обстеження особи, включаючи не тільки шкіру, але також кістки черепа і м'язи обличчя, щоб прийняти вірне рішення на проведення операції.

В результаті проведення хірургічної підтяжки розгладжуються вертикальні зморшки в області перенісся і горизонтальні зморшки на лобі, завдяки чому особа виглядає набагато молодше.

Чекаємо Вашого дзвінка для поперднього запису за номером:

066 906 33 38.

СХОЖІ