ЛІПОМОДЕЛЮВАННЯ - процедура, при якій власна видалена жирова тканина використовується для корекції або усунення косметичних недоліків тіла. Дану процедуру застосовують, наприклад, для збільшення об'єму грудей, корекції рельєфу стегон, гомілок, сідниць та інших частин тіла.

В основі цієї процедури лежить переміщення власної жирової тканини з проблемних зон в ділянку, яка потребує моделювання. А оскільки використовується виключно власна жирова тканина, то відторгнення її практично виключено.

Жирові клітини в організмі з'єднані з шкірою за допомогою мембран. Результат операції залежить від індивідуального росту судин, як тільки вони проростуть в шар пересадженої тканини, вона там залишиться назавжди. Зазвичай після ін'єкцій приживається до 90% введених жирових клітин.

Показання до процедури

  • необхідність заміщення деформованих тканин, які утворилися після операцій або травм
  • неестетичні контури живота, стегон, сідниць, талії, підборіддя
  • неестетичний рельєф стегон та гомілок
  • корекція міжколінної ділянки при викривленні ніг

Процедура ліпомоделювання

Метод ліпомоделювання вважається малотравматичною маніпуляцією, яка проводиться амбулаторно, під місцевою анестезією або легким внутрішньовенним наркозом. Операція ліпомоделювання триває до однієї години.

Забір жирової тканини з проблемної ділянки пацієнта здійснюється за допомогою надтонких канюль (трубок) через мініпроколи або за допомогою шприца, який не залишає на шкірі ніяких слідів. При ЛІПОМОДЕЛЮВАННІ контурів тіла застосовують спосіб ручного переміщення відокремлених жирових клітин в необхідну зону тіла пацієнта. Зібрана жирова тканина очищається від кров'яних фракцій, після чого вводиться в заздалегідь визначену ділянку тонкими шарами. По закінченні операції всі хірургічні проколи заклеюють спеціальним пластирем. Переміщення великих обсягів жирової тканини проводиться під внутрішньовенним наркозом, при відділенні і переміщенні невеликих і середніх жирових обсягів можливе використання місцевого знеболення.

Післяопераційний період

В перший час після операції необхідно носити компресійну білизну і спеціальний пластир, який стягує та перешкоджає розвитку набряку і не допускає переміщення жирової тканини під шкірою. Першу добу необхідний контроль лікаря. У перший тиждень після операції ліпомоделювання відчувається помірний біль в "оперованих" ділянках. Цьому періоду також характерні наявність незначного набряку, помірна слабкість, можливий озноб і поява незначних синців. А вже на десяту добу знімаються шви.

У цей період післяопераційні набряки бувають більше, ніж обсяг відділеного жиру. Шкіра пацієнта інтенсивно скорочується, і контури прооперованих ділянок не завжди виглядають рівними через те, що процеси відновлення в тканинах протікають нерівномірно. Для зняття застійних явищ призначаються процедури ультразвуку шкіри, легкий масаж зон за типом лімфодренажа. Наприкінці третього тижня пацієнтам можна знімати компресійну білизну на ніч, але все ще продовжувати використовувати її вдень для того, щоб зменшити набряки і створити сприятливі умови для скорочення шкіри. Через два місяці після операції зовнішній вигляд прооперованих областей значно покращується, хоча набряки ще можуть виникати час від часу, особливо після фізичного навантаження і надмірного споживання рідини. Саме зараз корисно зайнятися плаванням, оскільки водні процедури сприяють ліфтингу шкіри.

Ліпомоделювання рекомендується робити в прохолодні пори року. Перші результати від операції ви зможете оцінити не раніше, ніж через три місяці, а остаточні результати корекції контурів тіла стануть помітні протягом року. Ефект від операції зберігається близько 7-10 років.

При збільшенні маси тіла - накопичення жиру буде проходити рівномірно по всьому тілу.

Переваги ліпомоделювання

Потрібно пам'ятати, що ліпомоделювання- це операція, і вона пов'язана з певними незручностями і обмеженнями післяопераційного періоду. Бажання позбутися естетичного дефекту і володіти досконалими формами має бути достатньо сильним і усвідомленим. Якщо вада є, але вона не заважає, то від неї можна і не позбуватися.

Лише в тих ситуаціях, коли необхідно видалити кілька літрів надлишкового жиру, щоб значно покращити загальний стан організму, можна було б наполягати на проведенні ліпосакції.

Ще одна перевага ліпомоделювання перед звичайною ліпосакцією полягає в тому, що отриманий "матеріал" являє собою цілком життєздатні жирові клітини, що дозволяє імплантувати їх у різні анатомічні зони для естетичної корекції. І зробити це можна за одне відвідування хірурга.

Сама "донорська" частина тіла стає меншою рівно на той обсяг, який у неї забрали. Класичний приклад - переміщення жиру з області "галіфе" в сідниці, щоб додати їм більш естетичної форми. Метод такого перенесення жиру називається ліпофілінг.

Що стосується ліпофілінга, тут все дуже індивідуально. Пацієнта завжди попереджають про те, що може знадобитися кілька операцій. З огляду на те, що жир з часом трохи "осідає". Знайте також, що якщо ви схуднете, то разом з загальною вагою "підуть" і ваші нові форми.

Можливості методу обмежені тільки кількістю "матеріалу", який можна забрати з однієї анатомічної області без загрози викликати їх деформацію (наприклад, у струнких пацієнток).

В цілому метод ліпомоделювання дозволяє коригувати слабовиражені косметичні дефекти. Його величезний плюс полягає в тому, що він підходить і для алергіків, які не переносять штучних імплантів.

Але є й протипоказання. В першу чергу цей метод протипоказаний при цукровому діабеті і важких соматичних розладах, пов'язаних з порушенням кровопостачання, вираженим атеросклерозом. Якщо у вас є такі захворювання, перенесені жирові клітини неминуче загинуть, отже, бажаного результату не буде. 

Чекаємо Вашого дзвінка для поперднього запису за номером:

066 906 33 38.

СХОЖІ