Лазерне омолодження обличчя


Природні вікові процеси, поряд із згубним впливом сонця, неправильним харчуванням та забрудненням середовища ведуть до поступового погіршення структури та функцій шкіри. Проявляється це на рівні епідермісу і верхнього сосочкового шару дерми, тканини яких стають в'ялими і зморшкуватими. На шкірі з'являються порушення пігментації, розширені дрібні судини, змінюється природний колір.

Зниження тургору, еластичності шкірних покривів відбувається також внаслідок перебудови білкових волокон, їх переорієнтація і співвідношення, втрати вологи.

Відновлення властивостей шкіри, а значить її естетичного вигляду та функцій, повинно проводиться різноманітними методиками, які впливають на всі ланки процесів старіння. Поряд з покращенням живлення шкірних покривів (нормалізація обміну речовин, ін'єкційні методики, креми, маски тощо) для ефективного відновлення необхідно стимулювати перебудову волокнистих структур. Всі аблятивні (що пошкоджують) технології, або шліфування, спрямовані на стимуляцію перебудови волокон шкіри. Загальновідомо- чим глибший пілінг, шліфування, тим більш виражений результат. Але застосування шліфування призводить до зняття поверхневого шару шкіри, утворення ранової поверхні. Поряд з цим шкіра стає тоншою, відбувається втрата рідин, що погіршує її захисну бар'єрну функцію. Пропонована нами технологія позбавлена цих недоліків.

DOT-технологія (Дермальний Оптичний Термоліз) на лазерній системі SMFRTCO2 від компанії DEKA (Італія)- це сучасна альтернатива глибокому пілінгу. Вона дозволяє ремоделювати волокнисті структури шкірних покривів з ефектом ліфтингу. Ця технологія успішно використовується при лікуванні акне, пост-акне, розладів пігментації. 


Принципово інноваційною відмінністю ДОТ-терапії, сучасного аналогу шліфовок, є розшарування лазерного променя на безліч мікро-променів. Суть методу полягає у формуванні нано-перфорацій поверхні шкіри з доставкою лазерної енергії безпосередньо в її глибокі структури без формування суцільної раньової поверхні.

Фракційне лікування лазером дозволяє отримувати прекрасні результати з мінімальним періодом реабілітації.

Технологія ДОТ сьогодні успішно заміняє і відтісняє різні системи омолодження шкіри і шліфовок.

Фракційний фото-термоліз на основі лазера СО2 дозволяє максимально агресивно і, в той же час, мінімально травматично впливати на глибокі структури шкіри з метою стимуляції процесів перебудови колагенових і еластинових волокон. Цей метод вважається основним у лікуванні глибоких зморшок і в'ялості шкіри обличчя, шиї, кистей, зони декольте. Пошкодження шкірних покривів у вигляді нано-перфорацій стимулює природні процеси відновлення молодості шкіри. Разом з цим відбувається нормалізація тону шкіри, вирівнювання її поверхні, зникнення розширених судин, нормалізація пігментації. З іншого боку технологія методу пояснює необхідність проведення декількох процедур для отримання надовго максимального ефекту омолодження.

Чекаємо Вашого дзвінка для поперднього запису за номером:

066 906 33 38.

СХОЖІ