Лазерна пластика повік

Вікові зміни в першу чергу проявляються на шкірі очей та шиї. Пластика повік, або блефаропластика, є найбільш популярною пластичною операцією обличчя.

Сучасні тенденції естетичної медицини, комбінації новітніх технологій спрямовані на якнайшвидшу реабілітацію після процедур з максимальним, тривалим ефектом. Одномиттєве застосування лазерних методик роз'єднання тканин, точкова обробка шкіри з метою ліфтингу та усунення зморшок, стимуляція перебудови колагену, безкровне випаровування жирових депозитів, відновлення тонусу м'язів вигідно відрізняє лазерну блефаропластику від стандартної.

Лазерна блефаропластика може виконуватися в будь-якому віці. Це не хірургія віку, а корекція індивідуальних конституційних особливостей обличчя. 

Переваги лазерної пластики повік:

  • Можливість проведення процедури в амбулаторних умовах
  • Можливість проведення під місцевою анестезією
  • Мінімальна травматизація тканин
  • Можливість виконання пластики через сльозовий канал (без шкірного розрізу)
  • Вибірковість впливу лазера (на м'язову чи жирову тканини)
  • Характер пошкодження тканин при доступі лазером сприяє якнайшвидшому загоєнню
  • Транскон'юктивальний доступ мінімізує ризик травми м'язів повік

Найбільш виправдані з точки зору ефективності, малої травматизації, простоти і безпеки - маніпуляції з тканинами за допомогою лазеру.

Серед процедур, спрямованих на омолодження, слід виділити маніпуляції зі шкірою, підшкірно-жировою клітковиною, поверхневою м'язово-апоневротичною системою. Зі стандартної загальноприйнятої точки зору пластика повік повинна включати в себе:

  • видалення гриж орбітального жиру ("мішків під очима"),
  • відновлення тонусу м'язів, що оточують очне яблуко,
  • видалення перерозтягнутих шкірних покривів зі зморшками.

Більш повний і адекватний підхід до омолодження цієї зони включає відновлення очно-щокового переходу, заповнення носо-слизової борозни. У хірургії області очей блефаропластика може бути виконана з розрізу шкіри підвійно, в складці верхньої повіки, або через доступ на слизовій оболонці.

Методом вибору для тих, хто не сприймає рубці на обличчі, є блефаропластика з розрізу слизової повік. Жирова тканина, яка складає грижі орбітального жиру, безкровно вапорізуєтся (випаровується) під дією лазера. Вибірковість лазерного впливу на жирову тканину унеможливлює травматизацію оточуючих тканин з одного боку, проте, видалення гриж орбітального жиру таким шляхом, не завжди забезпечує адекватне скорочення надлишкових шкірних покривів, з іншого. Для адекватного скорочення перерозтягнутих шкірних покривів повік та профілактики їх обвисання, виконується обробка нано-крапковим лазером шкіри нижніх повік (сучасний аналог шліфування), стимулюючи підтяжку. Ефективність ліфтингу шкіри доведена зростаючим досвідом даної технології, фізіологією її впливу, морфологічними дослідженнями. Тому ефективна комбінація згаданих технологій забезпечить адекватний естетичний результат лазерної блефаропластики.

Метод роз'єднання тканин за допомогою лазерних технологій відомий давно. Переваги такого доступу очевидні. Мала травматизація країв шкіри або слизової сприяє кращому і швидшому загоєнню. Відсутність необхідності використання електро-коагуляції для зупинки кровотечі забезпечує меншу травматизацію оточуючих тканин. Регулюючи параметри лазерного променя можна маніпулювати також з м'язовою та жировою тканиною, індивідуально підібрати найбільш ефективний алгоритм процедури в кожному випадку. Змінивши режим впливу лазера, при блефаропластиці хірург впливає на м'яз, надаючи їй ефект ліфтингу, обробляючи атрофічні перерозтягнуті її ділянки. Лазерна маніпуляція більш точна і делікатна, а значить більш контрольована і ювелірна процедура.

Чекаємо Вашого дзвінка для поперднього запису за номером:

066 906 33 38.

СХОЖІ