Гіпергідроз: лазерне лікування


Гіпергідроз - це надмірне виділення поту, причиною якого є порушення роботи нервових закінчень (передача хибного сигналу) які знаходяться в тій чи іншій ділянці, що призводить до майже безперервного потовиділення. Ще однією причиною гіпергідрозу може бути підвищена реакція організму на зовнішні чинники, такі як занепокоєння, стрес, підвищення температури навколишнього середовища, фізичні навантаження.

Дане захворювання найбільш часто уражує підпахвинні ділянки , стопи і долоні. Ця проблема нерідко є причиною емоційного дискомфорту, соціальної дезадаптації та ізоляції. Наші висококваліфіковані спеціалісти пропонують Вам рішення цієї проблеми раз і на все життя, за допомогою всього однієї процедури високотехнологічним лазерьом SmartLipo (DEKA, Італія).

Методика маніпуляції:

У проблемній зоні яка визначається пробою Мінора, через мікропрокол в шкірі, діаметром до 1 мм вводиться оптичне волокно в 300 мікрон. Лазерний промінь на кінці мікро-канюлі руйнує мембрани потових клітин. В результаті пошкодженя залози, зруйновані клітини виводяться з організму фізіологічним шляхом і більше не відновлюються. Навколишні тканини, при контакті з лазерним променем не ушкоджуються і не нагріваються.

Лазерне лікування гіпергідрозу:

- проводиться в амбулаторних умовах
- під місцевим знеболенням
- лазерний промінь стерилізує дану ділянку, не допускаючи інфікування
- не залишає слідів від втручання (рубців, гематом, тощо)
- не залишає опіків на шкірі
- мінімалізує період реабілітації
- маніпуляція триває 20-30 хв

Протипоказання: хронічні захворювання у стадії загострення, локальні запальні процеси, алергічні реакції (в проблемній ділянці), порушення згортання крові, прийом антибіотиків, вагітність та період лактації.

Чекаємо Вашого дзвінка для поперднього запису за номером:

066 906 33 38.

СХОЖІ