Грудки Біша - жирові грудочки, що становлять тканину щоки. Вони мають певну вагу, яка змінюється протягом життя, що може спровокувати порушення овалу обличчя. Для усунення цього недоліку проводиться зменшення щік, тобто видалення зайвої жирової тканини.

Показання для проведення пластики

  • явні жирові відкладення в області щік;
  • кругла форма обличчя, з візуально помітними грудками Біша;
  • вікове опущення грудок Біша, що призвело до порушення овалу обличчя.

Протипоказання

Процедура зменшення щік не рекомендується людям з нестабільним вагою, так як після операції може виникнути недолік жирових тканин на обличчі, в результаті чого людина буде виглядати болючим і втомленим. Також проведення пластики не рекомендується при порушенні згортання крові, інфекційних захворюваннях, запаленнях в області втручання.

Можливі ускладнення

Відразу після процедури зменшення щік спостерігається невелика набряклість, можливо відчуття оніміння. Симптоми проходять протягом 2-3 тижнів. Можливі ускладнення, якщо пацієнт пошкодив місце корекції під час прийому їжі або уві сні.

Підготовка і проведення операції

Корекція проводиться під загальним наркозом. Найчастіше це пов'язано з психологічним аспектом, так як більшість людей важко переносять маніпуляції на обличчі. У деяких випадках може бути застосована місцева анестезія. З внутрішньої сторони щік на слизовій робиться невеликий надріз (1-2 см). Грудки Біша видаляються і розріз зашивають косметичним швом. В цілому сеанс займає 1-2 години.

Реабілітаційний період

Протягом 2-3 тижнів після видалення грудок Біша варто виключити фізичні навантаження, відвідування лазні, сауни і солярію, скоротити емоційні навантаження і не використовувати активно міміку. Також в період реабілітації рекомендується спати на спині і приймати в їжу м'яку, не дуже гарячу їжу.

Результат процедури

Після процедури корекції овал обличчя набуває рельєфність, формуються вилиці, вимальовується чітка лінія підборіддя, розгладжуються носогубні зморшки

Чекаємо Вашого дзвінка для поперднього запису за номером:

066 906 33 38.

СХОЖІ